» » Початок навчального семестру – нові міжнародні проєкти!

Початок навчального семестру – нові міжнародні проєкти!

Дата: 16-02-2023, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Початок нового семестру 2022-2023 н.р. розпочався для кафедри економіки та економічної теорії факультету економіки та управління ЗУНУ із обговорення подальших міжнародних проєктів співпраці.

Так, спільно з представниками українських університетів Києва, Львова, Харкова та Дніпра, а також шведськими, іспанськими та португальськими партнерами, д.е.н., професор Олександр Длугопольський зосередив увагу на впровадженні в Україні Erasmus+ проєкту AFID «Providing of Academic Freedom and Inclusion through Digitalization», що отримав фінансування на 2023-2025 рр.

Згодом Олександр Володимирович долучився до розмови щодо реалізації Erasmus+ проєкту «BI4SME – Boosting business intelligence skills for SME growth», в якому задіяні міжнародні команди з Польщі, Іспанії, Греції та Кіпру.

Успішна реалізація проєктів дасть змогу посилити міжнародну мобільність та практико-орієнтоване навчання у стінах класичного університету Тернополя.