» » Дискусійна платформа «Сімейна медіація» від іноземних професорів

Дискусійна платформа «Сімейна медіація» від іноземних професорів

Дата: 16-02-2023, 12:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вивчивши досвід передових європейських миротворчих практик, базові навички медіатора, структуру проведення медіації, техніки формулювання питань, класифікацію медіаційних процедур та отримавши багато інших базових знань з медіації у першому семестрі, студенти освітньої програми «Психологія перемовин та медіація» готові озброюватися новими знаннями та навичками у конкретних галузях медіації.

17 лютого о 13:00 год відбудеться дискусійна платформа «Сімейна медіація» у межах академічного курсу «Галузеві сфери медіації: сім’я, робота, бізнес, менеджмент». Спікерка – досвідчена медіаторка міжнародного реєстру MfN, судова медіаторка, радниця KIES, професорка Нідерландської бізнес-академії Геа ван Кломпенбург.

Студенти програми вже не вперше братимуть участь у заняттях пані Геи. Неодноразово професорка була ко-тренером на майстер-класах директора школи перемовин та медіації ННІК ЗУНУ, ректора Нідерландської бізнес-академії, професора Яна ван Звітена.

Тематика занять - основний зміст, етапи та переваги сімейної медіації, визначення різниці цього способу вирішення конфліктів та сімейної терапії, особливості проведення медіацій при розірванні шлюбу, визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів, стягнення додаткових витрат на дитину, позбавлення батьківських прав, поділ майна подружжя тощо.

Спікерка розповість про симуляції, рольові вправи, роботу в групах, розбір реальних професійних кейсів.

Цікавий та доступний виклад матеріалу, командна праця, харизматична лекторка, вмотивовані та кмітливі студенти – усе це спонукатиме до продуктивного навчання.

Приєднуйтеся до команди навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету та здобувайте якісну освіту разом з нами!

Навчально-науковий інститут комунікацій ЗУНУ: nnic@wunu.edu.ua

Контакти: +380969795012