» » «Soft Skills School» на соціально-гуманітарному факультеті триває!

«Soft Skills School» на соціально-гуманітарному факультеті триває!

Дата: 15-02-2023, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах роботи школи «Soft Skills School» соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету відбувся 2 модуль «Емоційний інтелект». Учасники здобули знання та навички, необхідні для успішної життєдіяльності у сучасному суспільстві.

Ідея емоційного інтелекту та його розвитку зараз дуже впливова у сфері бізнесу та особистісного розвитку.  Емоції - це не індикатор ситуації, в якій ми опинились, це результат наших думок та вміння спокійно реагувати на критику або невдачу.

Під час тренінгу юнак та дівчата розглядали позитивні та негативні емоції, як розпізнавати, розуміти та контролювати їх, мотиви поведінки та наміри, як долати труднощі та стресові ситуації, будувати ефективні стосунки та розуміти стратегії впливу на інших людей.

Це час саморозвитку, дискусій, практичних завдань, де можна прокачати емоції, зануритися в атмосферу командної роботи, наповнену різними поглядами, думками, підходами.

Командні гравці – це здебільшого люди з високим рівнем емоційного інтелекту.

Бажаємо нашим абітурієнтам вірити у свої сили, бути відповідальними та продовжувати вдосконалюватися й розвиватися.