» » Круглий стіл «Документознавець – менеджер інформації»

Круглий стіл «Документознавець – менеджер інформації»

Дата: 15-02-2023, 11:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету взяли участь у  роботі круглого столу «Документознавець – менеджер інформації», організованого кафедрою інформаційних систем управління факультету інформаційних і прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса.

Під час спілкування було обговорено сучасні тенденції та напрями розвитку інформаційної, бібліотечної та архівної справи, а також особливості, вимоги та перспективи здобувачів освітніх програм за цією спеціальністю.  Освітяни актуалізували, що вміння шукати, аналізувати та споживати інформацію безпечно для свого здоров'я, опановувати ризики цифрового середовища та досягати успіху в ньому сьогодні – це необхідність.

Сподіваємося, що усі докладені зусилля нададуть чудовий старт майбутнім випускникам, а викладачам - відкриють нові можливості у фаховій діяльності.