» » Конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2024-2025 академічний рік

Конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2024-2025 академічний рік

Дата: 14-02-2023, 16:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повідомляємо, що програма імені Фулбрайта в Україні/Київський офіс інституту міжнародної освіти оголошує прийом заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2024-2025 академічний рік.

Для студентів старших курсів та випускників зво:

• Fulbright graduate student program: навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

Для молодих викладачів та дослідників:

• Fulbright foreign language teaching assistant program: стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США, тривалістю дев'ять місяців.
  • Fulbright research and development program: проведення досліджень в університетах США від шести до дев'яти місяців.

Для кандидатів та докторів наук, дослідників та фахівців:

• Fulbright visiting scholar program: проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев'яти місяців.

Програма за посиланням: https://fulbright.org.ua