» » Зустрічі студентів із фахівцями-практиками у галузі бізнес-комунікації та перекладу

Дата: 3-02-2023, 15:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах дуальної освіти кафедра іноземних мов та ІКТ ЗУНУ проводить цикл зустрічей з фахівцями-практиками у галузі бізнес-комунікації та перекладу. Нещодавно студенти ОП «Бізнес-комунікації та переклад» спілкувалися із Мар‘яною Нищотою, директоркою та власницею перекладацької агенції «Якісний переклад» .

Під час зустрічі було обговорено ринок перекладацьких послуг, зокрема у період воєнного стану, особливості перекладу документів з апостилем, перспективи розширення перекладацьких послуг у зв’язку з інтеграцією України до ЄС.

Також юнаки та дівчата мали нагоду поспілкуватися з перекладачем Dr. Günter Beck (Augsburg, Germany), провести невеликий порівняльний аналіз лінгвістично-культурних особливостей вираження емоцій в англомовному, німецькомовному та україномовному соціумі.

Майбутні перекладачі спробували самостійно попрактикуватися у відтворенні мовних реалій у всіх трьох мовах на прикладі реальних кейсів.