» » Динамічно працюємо, вчимося та розвиваємося

Динамічно працюємо, вчимося та розвиваємося

Дата: 3-02-2023, 11:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти кафедри психології та соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету у межах проходження дуальної освіти разом з фахівцями психологічної служби СГФ відвідали нещодавно створену медико-психолого-педагогічну службу в Тернопільській обласній клінічній психоневрологічній лікарні.

Завідувачка Наталя Романів не лише розповіла про особливості роботи клінічних психологів, поділилася підходами та методами, які вони використовують у роботі з різними категоріями клієнтів, а й презентувала по-сучасному обладнаний психорозвивальний простір та інноваційні методики, за якими працює її підрозділ.

Університет вже тривалий час співпрацює з лікарнею, і щоразу її керівництво і дружній трудовий колектив переконують у тому, що навіть у надскладних умовах завжди є місце не лише для ефективної професійної діяльності, а й динамічного розвитку та прогресивних досягнень.

Щиро дякуємо адміністрації та колегам з КНП ТОКПЛ за можливість знайомства з їхньою роботою!