» » Дуальна освіта студентів триває!

Дуальна освіта студентів триває!

Дата: 3-02-2023, 10:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у межах проведення заходів дуальної освіти відбулася зустріч із випускницею кафедри обліку і оподаткування факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету, бухгалтеркою ТОВ "Агрокомпанія "Дружба" Анастасією Біляшевич.

Анастасія розповіла про специфіку діяльності підприємства, особливості обліку у сільськогосподарських підприємствах, детально описала процедуру ведення розрахункових операцій у національній та іноземній валюті, зокрема у частині виплат орендної плати та сплати відповідних податків. Також зосередила увагу студентів на практичному питанні оформлення праці робітників, що виконують сезонні роботи та виплатах заробітної плати їм, кадровому обліку призваних у лави ЗСУ працівників.

Координатор зустрічі к. е. н., доцентка кафедри обліку і оподаткування Наталія Ярославівна Зарудна.