» » Тренінг «Лідерські якості як чинник забезпечення ефективності управління організацією»

Дата: 2-02-2023, 11:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У п’ятницю, 3 лютого 2023 року, о 12.00 у межах Школи лідерів ефективного управління відбудеться тренінг «Лідерські якості як чинник забезпечення ефективності управління організацією».
Спікер — директор комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради, кандидат медичних наук Петро Левицький.
Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує до участі у заході студентів та аспірантів освітніх програм за спеціальностями «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування».
Захід відбудеться на платформі ZOOM.
Ідентифікатор зустрічі: 779 212 0819; пароль: 2023.