» » Школа лідерів ефективного управління

Школа лідерів ефективного управління

Дата: 31-01-2023, 16:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У четвер, 2 лютого, о 15:00 год в межах роботи Школи лідерів ефективного управління відбудеться дискусійна платформа «Інститут радників керівників органів державної влади та місцевого самоврядування у формуванні молодіжної політики в умовах воєнного стану».

Спікер — радник Миколаївського міського голови з питань правової освіти, заступник голови Ради з питань молодіжної політики при Миколаївському міському голові, голова правління ГО «Молодіжний центр наукової діяльності» Артем Кривцов.

Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує до участі студентів та аспірантів спеціальностей «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування».

Захід відбудеться на платформі ZOOM.

Ідентифікатор зустрічі: 779 212 0819; пароль: 2023.