» » Університети, об’єднані медіацією!

Університети, об’єднані медіацією!

Дата: 30-01-2023, 09:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах роботи Школи перемовин та медіації навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету відбулася робоча зустріч представників університетів України, Королівства Нідерланди, Іспанії, Латвії.

Модерувала захід директорка навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ Оксана Коваль.

Директор Школи перемовин та медіації ННІК, почесний професор класичного університету Тернополя, ректор Нідерландської бізнес-академії Ян ван Звітен окреслив перспективи та подальші спільні кроки у питанні запровадження в Україні нових концептуальних підходів до формування  культури медіації в Україні.

У загальному обговоренні своїм баченням та пропозиціями ділилися:

Оксана Коваль – директорка навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету;

Ольга Карпова – директорка Бізнес-школи «КРОК» університету економіки та права «КРОК»;

Андрій Лотарєв – директор навчально-наукового інституту міжнародної освіти Університету економіки та права «КРОК»;

Ігор Ліщинський – професор кафедри міжнародної економіки Західноукраїнського національного університету;

Руслана Гаврилюк – завідувачка кафедри публічного права, професорка Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича;

Юлія Квітка – відповідальна за міжнародне співробітництво в Каразінській школі бізнесу Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна;

Марія Мендес Рокасолано – професорка права Католицького університету Сан-Антоніо-де-Мурсія UCAM;

Крістін Нойман – керівниця проєктного відділу Університету Туріба;

Анастасія Мартиневич – координаторка з міжнародної діяльності ННІК ЗУНУ.

Учасники дискутували про розвиток інституту медіації в Україні та імплементацію європейського досвіду медіаційних практик; підготовку високопрофесійних фахівців медіаторів; проблеми реалізації зво об’єднані наявністю та успішною реалізацією магістерських програм з медіації; організацію спільних проєктів, наукових досліджень, просвітницьких та наукових заходів.

Зустріч була не лише надзвичайно продуктивною, а й дуже дружньою та душевною.

Щиро надіємося, що наші зусилля будуть корисними, а дружба тільки міцнішою!

Тримаймося разом попри все!