» » До уваги студентів та професорсько-викладацького колективу ЗУНУ!

До уваги студентів та професорсько-викладацького колективу ЗУНУ!

Дата: 27-01-2023, 14:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах реалізації співпраці Західноукраїнського національного університету з  Університетом прикладних наук у Тарнові (Республіка Польща) оголошується конкурсний відбір серед викладачів ЗУНУ для тижневого викладання та на семестрове навчання студентів, які обрали спеціальності «Економіка», «Публічне адміністрування та управління», «Соціальна робота», «Екологія».

Конкурс відбувається у рамках проєкту з академічної мобільності ERASMUS+ KA 171-2022.

Викладачам необхідно подати пакет документів:

• - CV (англійською мовою);
  • - мотиваційний лист.

Документи, які потрібно подати студентам:

• - копія індивідуального навчального плану (залікової книжки);
  • - CV (англійською мовою);
  • - мотиваційний лист.

Дедлайн подачі документів у відділ міжнародних зв`язків – 30 січня 2023 р. (включно).

Відбір відбудеться 31 січня 2023 року о 12:00 год за адресою:  вул. Львівська, 11, центральний корпус ЗУНУ, зал ректорату, каб. 1302.

За детальнішою інформацією звертайтеся у відділ міжнародних зв`язків (каб. 1222)