» » Тренінг «Практичні аспекти стягнення заборгованості за договорами: поставки, купівлі-продажу та надання послуг»

Дата: 25-01-2023, 10:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 січня 2023 року у межах проведення дуальної освіти для студентів юридичного факультету Західноукраїнського національного університету відбудеться тренінг адвокатеси (м.Київ) Ірини Відловської.

Організатор - кафедра міжнародного права та міграційної політики.

Тема зустрічі: «Практичні аспекти стягнення заборгованості за договорами: поставки, купівлі-продажу та надання послуг».

Поговоримо про момент виникнення зобов'язання щодо оплати за договором, підвідомчість та підсудність, відповідальність за невиконання чи неналежне виконання грошового зобов'язання,  особливості стягнення коштів з контрагента за переданий йому товар чи послугу після припинення договору, практичні кейси

Початок о 10:00 год.

Zoom ID: 381 856 3833