Стажування у Словаччині!

Дата: 13-01-2023, 12:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відділ міжнародних зв’язків Західноукраїнського національного університету запрошує студентів-бакалаврів 4 курсу та студентів-магістрів 1 курсу, які вивчають бізнес-адміністрування, логістику, маркетинг, ІТ та мають рівень англійської не нижчий B2, взяти участь у конкурсному відборі на стажування в Словаччині у 2023 році, в межах програми Erasmus +. Термін навчання 5 місяців у компаніях, що відповідають освітнім програмам навчання.

Проживання, страхування та фінансова підтримка забезпечується за рахунок приймаючої сторони.

Зацікавлених осіб просимо подавати до 26 січня 2023 року необхідний комплект документів: копія індивідуального навчального плану (залікової книжки), CV, мотиваційний лист, копія закордонного паспорта,  на електронну скриньку: inter.dep@wunu.edu.ua  або у відділ міжнародних зав’язків (1 корпус, каб.1222).

Відбір відбудеться 27 січня о 14:00 год. Адреса: вул. Львівська, 11, центральний корпус ЗУНУ, зал ректорату, каб. 1302.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу можна дізнатися у провідного спеціаліста відділу міжнародних зв’язків ЗУНУ Юлії Кметь,  (корпус №1, каб. 1222).