» » Наші студенти – найкращі легкоатлети Тернопільщини 2022!

Наші студенти – найкращі легкоатлети Тернопільщини 2022!

Дата: 29-12-2022, 14:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у бізнес-центрі К15 відбулося урочисте підсумкове засідання Федерації легкої атлетики Тернопільської області.

Титул найкращого легкоатлета Тернопільщини 2022 року серед молоді та юніорів здобули студенти Західноукраїнського національного університету - талановиті бігуни: Віктор Гнатів (ННІІПІ) і Тетяна Когут (ЮФ).

У номінації «Краща легкоатлетка серед юніорів» нагороду отримала Тетяна Когут, яка виступає на дистанції 3 кілометри з перешкодами.

У номінації «Кращий легкоатлет серед молоді» - Віктор Гнатів,  дистанція 3 кілометри з перешкодами.

Також спортсменів та тренерів  нагородили преміями від Клубу Легонькових, елементами екіпірування від Федерації легкої атлетики України та іншими цінними подарунками.

Вітаємо молодь із цьогорічними досягненнями. Переконані, що у прийдешньому році ви здобудете нові, вагомі перемоги!