» » Запрошуємо до участі у конференції

Запрошуємо до участі у конференції

Дата: 26-12-2022, 17:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 травня 2023 року у м. Сараєво (Боснія та Герцеговина) відбудеться міжнародна конференція "Innovative Solutions for Managing the Economy in an International Crisis Scenario", співорганізатором виступає кафедра економіки та економічної теорії ЗУНУ.

Наукові секції конференції охоплюють:
- Economic Policy and road to "new normal" economy,
- Balancing economic growth and climate changes,
- Population economics and Sustainability,
- World issues like climate change, immigration, and inequality (gender inequalities, digital inequalities, etc.).
Запрошуємо викладачів та аспірантів ЗУНУ до подачі матеріалів для участі у конференції і публікації наукових статей у журналах економічного спрямування, що індексуються у Scopus. Умови участі на сайті https://conference.oikosinstitut.org.
За усіма організаційними питаннями звертатися до проф. Длугопольського Олександра (dlugopolsky77@gmail.com)