» » Зустріч на соціально-гуманітарному факультеті

Зустріч на соціально-гуманітарному факультеті

Дата: 8-12-2022, 12:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах зустрічей зі студентським активом соціально-гуманітарного факультету, уповноважена з запобігання корупції  Ірина Снігурська провела зустріч-семінар з молоддю щодо вирішення конфліктних ситуацій під час освітнього процесу.

Одним із найрозповсюдженіших видів правопорушень зараз вважається  корупція, зокрема хабарництво.

Куди звертатися, якщо вимагають хабаря?

На ці та інші запитання давали відповідь під час жвавого спілкування На основі аналізу законодавства, відповідної судової практики, було виокремлено варіанти виходу з цієї ситуації, шляхом звернення до органу студентського самоврядування або профспілкової організації,  адміністрації чи безпосередньо до керівництва університету, НАЗК, МОН України, Національної поліції України.