» » Студентка ВСП «ФКЕПІТ» розповідає про насичене життя в університетах

Студентка ВСП «ФКЕПІТ» розповідає про насичене життя в університетах

Дата: 2-12-2022, 14:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» Діана Марковецька ділиться історією свого насиченого життя в університетах: «Після закінчення 9 класу я вступила до коледжу класичного університету Тернополя, обравши спеціальність «Менеджмент». Вже через рік я стала SMM-менеджером соціальних мереж, дякуючи підтримці колективу коледжу, мої навички та бажання розвиватися розширилися. Сьогодні я маю досвід роботи у міжнародній організації LinguaTrip, багато працювала над створенням контенту для салону краси, стала учасником  SD платформи та багато іншого.

Та, на жаль, моє відносно мирне життя порушила повномасштабна війна росії проти України, через що я була змушена переїхати до Бельгії. Тут я знайшла у собі сили рухатися далі і почала шукати заклад вищої освіти, аби продовжувати навчатися й удосконалюватися. Коли я побачила програму мультимедіа і креативних технологій, то мій пошук одразу припинився, адже я зрозуміла, що це саме те, чим я хочу займатися».

Викладачі ВСП «ФКЕПІТ» зазначають, що Діана завжди активна й вдало поєднує навчання в Україні й Королівстві Бельгія!