» » Інтелектуальний турнір «Школа молодих експертів»

Інтелектуальний турнір «Школа молодих експертів»

Дата: 2-12-2022, 10:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

1 грудня 2022 р. на кафедрі економіки та економічної теорії факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету відбувся підсумковий етап оцінювання студентських дослідницьких відеоробіт Школи молодих експертів «Перспективи дизайну CBDC».

У турнірі взяли участь 5 команд різних факультетів ЗУНУ, які впродовж тижнів аналізували та візуалізували проблемну тему оптимального дизайну криптовалют, запропоновану завідувачем кафедри ЕЕТ д.е.н., професором Віктором Козюком.

За результатами голосування журі у складі професорів Віктора Козюка, Олександра Длугопольського, доцентки Ірини Чирак перемогу здобула команда молодих експертів ФЕУ «Crypto Team» під керівництвом к.е.н., доцентки Лариси Ляхович (гр. ЕУБ-21).

Колектив кафедри економіки та економічної теорії ЗУНУ бажає студентам та їх наставникам нових цікавих проєктів та перемог у 2023 році!