New Generation – 2022

Дата: 1-12-2022, 15:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Із року у рік гарною традицією у Західноукраїнському національному університеті є проведення конкурсу презентацій студентських груп «New Generation», організаторами якого є колектив відділу творчої самореалізації та виховання та профспілкова організація студентів ЗУНУ.

Студенти класичного університету демонстрували свої таланти, хоббі, презентували свою особистість, унікальність. Багато молоді проявили патріотизм, волонтерську допомогу українським бійцям, а також поділилися своїми переживаннями через війну в Україні та віру в перемогу.

Цьогоріч на конкурс було надіслано понад 50 відеопрезентацій, з яких обрано 18 найкращих та найкреативніших. Кожна робота була по-своєму унікальною, тому журі було непросто обирати переможців.

З ініціативи команди «Creation studio» до журі долучилися студенти-представники кожного факультету, коледжу, інституту, а також працівники відділу Борис Салабчук, Ілона Дядьо, Володимир Дячук, Оксана Кічак.

Отож, підсумки :

І місце – гр. МЕНт-12 (ФКЕПІТ)

ІІ місце – гр. ПР-12 (ЮФ)

ІІІ- місце – гр. МАРК-12 (ФЕУ), гр. ПС-12 (СГФ), гр, ПР- 4 (ЮФ)

Також члени журі визначили переможців у номінаціях:

«Погляд у майбутнє» - гр. ФМПС-11 (ФФО)

«Авторська пісня» - гр. МАРК-11 (ФЕУ)

«Краще TV-шоу» - гр. МЕНУП-11 (ФЕУ)

«Реклама спеціальності» - гр. ЕМЕ-11 (ННІМВ), гр. ЖПР-11 (СГФ), гр. ПР-11 (ЮФ)

«Кращий скетч-ком» - гр. АГР-11 (ННІІПІ)

«Діджиталізоване знайомство зі студентами» - гр. МЕН-11, гр. МЕНмб-11 (ФЕУ)

«Кращий відеоблог» - гр. ДИЗ-11 та гр. МСД-11 (СГФ)

«Краще відео» - гр. ПРт-12 (ФКЕПІТ)

«Стремління до перемоги» - гр. ФБСт-11 та гр. ФБСт-12 (ФКЕПІТ)

«Золотий студент» - Григорій Крук (гр. СР-11, СГФ)

«Співочий куратор» - Роман Волошин (гр. ПТБД-11, ФЕУ)

«Зірковий куратор» - Віталій Біскуп (гр. СР-11, СГФ)

«Кращий тандем» - Віктор Островерхов та Андрій Коцур (ФЕУ).

За підсумками лайків у YouTube, було обрано переможця у номінації «Глядацькі вподобайки» - гр. ПР-12 (ЮФ).

Вітаємо переможців конкурсу презентацій студентських груп «New Generation – 2022». Ви неймовірні, креативні та творчі особистості!