» » Вибори студентських деканів та голови Університетської ради студентів

Вибори студентських деканів та голови Університетської ради студентів

Дата: 30-11-2022, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у класичному університеті Тернополя тривають вибори студентських деканів та голови Університетської ради студентів.

Молодь Західноукраїнського національного університету активно долучилася до голосування, адже обираючи свого лідера, вони прагнуть змін й впровадження цікавих проєктів у студентське життя.

Ініціативні кандидати зазначають, що важливо взаємодіяти із юнаками й дівчатами, аби мотивувати й залучати їх до командної роботи та реалізовувати спільні заходи. Потрібно інформувати та репрезентовувати студентську громаду, організовувати позанавчальне життя студентів, вирішувати ряд питань, пов’язаних з життєдіяльністю університету, висловлювати власні думки, озвучувати  свої пропозиції чи зауваження і відповідати за прийняті рішення.

Нагадуємо, що до 16:00 год, ви можете прийти та підтримати свого претендента.

Виборчі комісії:

• ФФО – корпус № 11, 2 поверх.
  • ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина – корпус № 1, 2 поверх.
  • ННІІПІ – корпус № 2.
  • ФЕУ – корпус № 3 (хол 1 поверху).
  • ФКІТ – корпус № 6 (хол 1 поверху).
  • ЮФ – корпус № 5 (хол 1 поверху).
  • СГФ – корпус № 10 (хол 1 поверху).
  • ВСП «ФКЕПІТ» – корпус № 2, (хол 1 поверху).

Разом згуртуємо команду однодумців,  активізуємо студентство й втілимо у життя сміливі плани та мрії!