» » Відбудеться вебінар «Імплементація Директиви ЄС про продаж товарів і Директиви ЄС про цифровий контент – основні досягнення, проблеми, що залишилися, і втрачені можливості»

Дата: 30-11-2022, 11:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо всіх охочих долучитися до вебінару «Імплементація Директиви ЄС про продаж товарів і Директиви ЄС про цифровий      контент – основні досягнення, проблеми, що залишилися, і втрачені можливості», який відбудеться  1 грудня о 17:00 год.

Спікер  Альберто Де Франческі - професор приватного права, цифрового права та екологічної стійкості факультету економіки та менеджменту Феррарського університету (Італія)

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM.

ID: 823 133 5183

Пароль: 1111