» » Студентка ЗУНУ – учасниця конкурсного відбору «Молодіжний обмін Youth exchange in Oslo, Norway»

Дата: 29-11-2022, 12:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри іноземних мов навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина та ІКТ вітає Кароліну  Свиду,  студентку 2 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад»  з перемогою у конкурсному відборі «Молодіжний обмін Youth exchange in Oslo, Norway»

Дівчина візьме участь у молодіжному обміні в Осло, Норвегія з грудня 2022 р.

З 200 конкурсантів обрали лише 12 учасників. Обмін спрямований на активізацію залучення молоді до громадської діяльності. Юнаки та дівчата підвищуватимуть свої соціальні навички: співпраця у міжнародних командах, відкритість, повага, вербальне і невербальне спілкування, реагування на критику, самовпевненість й вирішення конфліктів.

Програма розроблена спільно із молоддю Норвегії. Під час навчання передбачено семінари з розбудови громадянського суспільства, демократії та толерантності, а також інтеграційні заходи.

Діяльністю під час обміну керуватимуть досвідчені тренери.