» » Кубок з волейболу 2022 серед дівчат

Кубок з волейболу 2022 серед дівчат

Дата: 24-11-2022, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вперше на факультеті фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету відбулися змагання за Кубок з волейболу 2022 серед дівчат.

У спортивних баталіях взяли участь 3 команди амбітних та цілеспрямованих юначок. Упродовж гри студенти класичного університету Тернополя активно підтримували своїх одногрупників.

За результатом змагань переможцями стала збірна команд 4,5,6 курсу, а срібні нагороди вибороли першокурсники.

Декан ФФО Андрій Кізима привітав молодь та вручив традиційний кубок, волейбольний м’яч, медалі й грамоти призерам.

У номінації «Кращий гравець» нагородили Віотлету Боднарчук (1 курс), Анну Книш (3 курс), Вікторію Бутенко (6 курс).

Відрадно, що усі студенти факультету фінансів та обліку ЗУНУ славляться своїми здобутками та перемогами, зокрема у спорті.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових звершень!