Стань лідером!

Дата: 23-11-2022, 16:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Хочеш проявити свої лідерські якості та змінювати життя в університеті? Реалізовувати круті проєкти й надихати молодь?

Зовсім скоро, 30 листопада, відбудуться вибори студентських деканів та голови Університетської ради студентів ЗУНУ.  Це твій шанс стати керманичем на факультеті, інституті, коледжі, в альма-матер.

Щоб стати кандидатом, звертайся до виборчої комісії підрозділу, де ти навчаєшся:

- Голова виборчої комісії щодо виборів голови УРС – Аліна Андріївна Козак (студентка групи КН-32)

- Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ФФО – Анна Олександрівна Михалік (студентка групи ФФ-41)

- Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ФЕУ – Діана Русланівна Марко (студентка групи ПУА-21)

- Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ФКІТ – Аліна Андріївна Козак (студентка групи КН-32)

- Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ЮФ –  Віта Вікторівна Мидзин (студентка групи ПР-33)

- Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана СГФ –  Тетяна Олександрівна Познанська (студентка групи ПС-41)

- Голова виборчої комісії щодо виборів студентського директора ННІІПІ – Максим Ігорович Дорош (студент групи ГЗ-31)

- Голова виборчої комісії щодо виборів студентського директора ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина – Вікторія Віталіївна Казьмерчук (студентка групи МЕВМАм-11)

- Голова виборчої комісії щодо виборів студентського директора ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» – Юрій Олегович Флінта (студент групи Кіт-42)

Прийди та підтримати свого лідера - проголосуй за нього.

Виборчі дільниці працюватимуть з 9:00 до 16:00 год.
Не проґав можливості долучитися до змін.

Виборчі дільниці:
 ФФО – корпус № 11, 2 поверх

ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина – корпус № 1, 2 поверх

ННІІПІ – корпус № 2

ФЕУ – корпус № 3 (хол 1 поверху)

ФКІТ – корпус № 6 (хол 1 поверху)

ЮФ – корпус № 5 (хол 1 поверху)

СГФ – корпус № 10 (хол 1 поверху)

ВСП «ФКЕПІТ» – корпус № 2, (хол 1 поверху)