» » Тренінг «Особливості функціонування системи цивільного захисту населення в умовах воєнного стану»

Дата: 1-11-2022, 10:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах роботи Школи лідерів ефективного управління у середу, 2 листопада 2022 року, о 12:50 год відбудеться тренінг «Особливості функціонування системи цивільного захисту населення в умовах воєнного стану» для студентів та аспірантів освітніх програм факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету.

Спікером заходу виступить начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області, полковник служби цивільного захисту, доцент кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ, доктор філософії з менеджменту Віктор Маслей.

Локація зустрічі: корпус № 3 ЗУНУ, аудиторія 3308.