» » Запрошуємо до участі у круглому столі

Запрошуємо до участі у круглому столі

Дата: 31-10-2022, 14:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчальна лабораторія «Міжнародна студія сталого розвитку» кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошує взяти участь у круглому столі "Пенсійне забезпечення як складова соціального розвитку суспільства".

Захід відбудеться 1 листопада 2022 року о 13:00 год в аудиторії № 1302 (центральний корпус ЗУНУ).

Спікери круглого столу:

• Віталій Толуб’як, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.
  • Олександр Томчук, начальник управління інформаційних систем та електронних ресурсів Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

Обговорюватимемо актуальні проблеми та перспективи пенсійного забезпечення у контексті соціального розвитку суспільства.