» » ІV Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку»

Дата: 21-10-2022, 12:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 жовтня 2022 року на базі кафедри освітології і педагогіки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку». До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ЗВО та науково-дослідних установ, а також фахівці-практики, які активно займаються дослідженнями у сфері суспільних, психолого-педагогічних наук.

Основні тематичні напрями конференції:

Секція 1. Сучасні технології навчання і виховання: український та світовий досвід.

Секція 2. Інновації в освіті: стратегії та технології.

Секція 3. Історія освіти: погляд на інновації в освітній діяльності та управлінні.

Секція 4. Управління освітою в сучасному світі та інноваційний розвиток суспільства.

Секція 5. Розвиток професійної компетентності в умовах післядипломної освіти.

Секція 6. Психологія та соціальна робота: нові ідеї та наукові досягнення.

Секція 7. Фізична культура в системі гуманітарної освіти.

Реєстрація на участь у конференції: https://forms.gle/Ufw5BYdgPY5wGHGJ8