» » Гостьова лекція «Інноваційні управлінські технології в діяльності Пенсійного фонду України»

Дата: 20-10-2022, 14:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах роботи Школи лідерів ефективного управління, у вівторок, 25 жовтня 2022 року о 14.30 відбудеться гостьова лекція для студентів та аспірантів освітніх програм «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки та управління «Інноваційні управлінські технології в діяльності Пенсійного фонду України».

Спікерами заходу виступлять: начальник управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Світлана Руцька та начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Олександр Томчук.

Місце проведення: корпус № 1 ЗУНУ, зал електронних ресурсів бібліотеки імені Л. Каніщенка.