» » Літня школа в Університеті Потсдам (Німеччина)

Літня школа в Університеті Потсдам (Німеччина)

Дата: 7-10-2022, 17:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентки ЗУНУ спеціальностей “Бізнес-комунікації та переклад” (Чорній Інна, Романчак Юлія, Квасницька Світлана, Паранич Олена) та “Правова журналістика” (Мелішкевич Тамара) розпочали навчання за програмою “Cross-cultural analysis of social and economic development”.   Під час навчання дівчата не лише досліджували різні культури, але й мали нагоду зустрітися із засновницею фонду у Ляйпціху, який бореться із дискримінацією. Молодь відвідали Парламент й  обговорили з депутатом Наталі Павлік імміграційну політику.

В останній день навчання учасниці захищали свої проекти співзвучні із темою школи, де показали усе те, чого навчились за цей період. Два тижні літньої школи Applications of Cross-Cultural Analysis в FHPotsdam University of Applied Sciences минули швидко.

«Ми надзвичайно вдячні нашим організаторам Олені Михайленко та Деніелу Гайнцу, які супроводжували нас в усі дні перебування у Потсдамі. Будемо раді новим зустрічам!» - кажуть дівчата.