» » Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ у концептуальних засадах Патріарха Йосифа Сліпого»

Дата: 6-10-2022, 15:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна і світ у концептуальних засадах Патріарха Йосифа Сліпого», яка відбудеться 11-12 листопада  2022 року в Тернополі на соціально-гуманітарному факультету Західноукраїнського національного університету.

Зустріч проходитиме у змішаному режимі із використанням платформи Zoom. Ідентифікатори та коди доступу будуть надіслані усім учасникам на електронні скриньки.

Напрями роботи конференції:

1. 1. Патріарх Йосиф Сліпий – український богослов у світовому контексті.
  2. 2. Наукова спадщина та педагогічні ідеї Йосифа Сліпого.
  3. 3. Патріарх Йосиф Сліпий як духовний провідник українського народу: історико-культурологічні аспекти.
  4. 4. Співпраця церкви, освіти, суспільства: витоки та сьогодення.

Детальна інформація у прикріплених фотографіях.

Контакти: +38977634303 - Патряк Олександра Тарасівна.

Адреса електронної пошти: o.patriak@gmail.com