» » Вебінар «Як зробити крінжову рекламу? 10 Антипорад»

Вебінар «Як зробити крінжову рекламу? 10 Антипорад»

Дата: 5-10-2022, 16:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13 жовтня о 13.00 год  Тернопільська бізнес-школа навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошує студентів та викладачів долучатися до вебінару «Як зробити крінжову рекламу? 10 Антипорад».

Про тонкощі створення реклами розповість відомий українського рекламіст Ілля Янковський, креативний директор «DreamApp» (Велика Британія). До цього Ілля працював в Havas, BBDO, McCann, Leo Burnett та локальних агенціях, створював рекламу для Snickers, Pepsi, Toyota, Ельдорадо, Геркулес. Завоював перше для України золото на фестивалі Cannes Lions, переможець фестивалю London International Awards.

Долучитися до зустрічі можна за посиланням:  https://us02web.zoom.us/j/3284413912

Або у режимі офлайн у залі засідань Вченої ради ЗУНУ (11 корпус).

Чекаємо, буде цікаво!