Допоможемо разом!

Дата: 22-09-2022, 16:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дорога університетська родино!

Війна докорінно змінила життя кожного українця, принесла безліч втрат та руйнувань, змусила тисячі родин покинути рідні домівки. Тому ми, українці, маємо бути як ніколи згуртованими та пам’ятати про те, що лише об’єднуючи свої зусилля ми можемо підтримати тих, хто цього потребує.

Багато мирних жителів Миколаєва залишилися без даху над головою, їм необхідна наша із вами допомога.  Звертаємося до працівників, викладачів, студентів класичного університету Тернополя та усіх небайдужих!

Просимо вас долучитися до збору теплого одягу для дорослих і дітей:  куртки, штани, кофти, светри, взуття, ковдри, пледи тощо.

Збір речей проводиться у центральному корпусі Західноукраїнського національного університету, у центрі працевлаштування та зв’язків з випускниками.

Зробимо добру справу разом!