» » Акція «Голуб миру» у бібліотеці ім. Л. Каніщенка

Акція «Голуб миру» у бібліотеці ім. Л. Каніщенка

Дата: 20-09-2022, 13:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру. У час, коли у нашій рідній Україні лунають постріли та проливається людська кров - цей день стає особливим.

Емблемою миру є голуб. Існує біблійна легенда, у якій розповідається про те, що після всесвітнього потопу, Ной випустив голуба, аби довідатися, чи спала вода на землі. Голуб повернувшись, приніс оливкову гілочку, як свідчення благодатних умов для проживання.

Сьогодні у бібліотеці ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету проведено акцію «Голуб миру».

Модератором виступила завідувачка читального залу для студентів Ірина Любезна.

До заходу долучилися студенти груп ТТт-11, ПДт-11 та ПСт-11, у межах вивчення дисципліни «Захист України», яку викладає доцент Світлана Лукащук-Федик.

Молодь почепила на маскувальну сітку символічних голубів, які сподіваємося, принесуть мир і спокій нашій Батьківщині, припинять страждання тисячі українців. Нехай ці голубки повернуть додому батьків, синів, чоловіків й братів, щоб спокій запанував у душах та серцях людей, у кожній українській родині.