» » Олімпіада для випускників загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області

Дата: 15-08-2022, 10:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Випускники Тернопільської області мають можливість отримати вищу освіту за кошти обласного бюджету!

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів області Тернопільська обласна рада спільно із Західноукраїнським національним університетом оголосили проведення другої обласної учнівської олімпіади з питань публічного управління та місцевого самоврядування.

Переможці матимуть змогу здобувати освіту у класичному університеті Тернополя на бакалаврському рівні вищої освіти за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» за кошти обласного бюджету.

Реєстрація учасників проводиться до 23 серпня 2022 року (включно) за допомогою заповнення онлайн анкети, яка розміщена за посиланням: https://bit.ly/3cAZzuQ

Завдання олімпіади включатиме:

-        тести з Конституції України;

-        тести з Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

-        підготовку есе з проблем державотворення, місцевого самоврядування, управління соціально-економічним розвитком регіону та громад;

-        публічну презентацію есе.

Для зарахування на навчання вступники мають мати результати НМТ 2022 року з конкурсним балом не нижче 140 балів.

Шановні випускники реєструйтеся, перемагайте та навчайтеся!

Більш детальна інформація за телефоном: 0506788691 (професор Григорій Монастирський).