» » Вступай до ЗУНУ – навчайся у Вроцлаві!

Вступай до ЗУНУ – навчайся у Вроцлаві!

Дата: 3-08-2022, 12:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Стань студентом факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету, обравши освітню програму «Менеджмент» та навчайся у  Польщі.

Вроцлавський економічний університет (Республіка Польща) надає свою навчальну базу для підготовки студентів першого курсу класичного університету Тернополя денної форми навчання. Навчальний процес здійснюватимуть в очному форматі викладачі ЗУНУ, а також є змога додатково відвідати лекції та тренінги професорів Вроцлавського економічного університету.

Щоб отримати детальну інформацію телефонуйте за номерами:

+ 380 50 678 86 91 – координатор реалізації підготовки студентів за освітньою програмою «Менеджмент» на базі Вроцлавського економічного університету від ЗУНУ, професор Григорій Монастирський;

+48 606 623 443 – координатор реалізації підготовки студентів за освітньою програмою «Менеджмент» на базі Вроцлавського економічного університету від Вроцлавського економічного університету, професор Анетта Зелінська;

+380 67 743 1797 – декан факультету економіки та управління, доцент Віктор Островерхов.

Успіхів!