Будь успішним з нами!

Дата: 26-07-2022, 17:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра підприємництва і торгівлі факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує на навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!

Студенти матимуть можливість:

• відвідувати тренінги з іноземними професорами Познанського економічного університету, Гданського університету;
  • тренінги з написання проектів, що фінансуються з міжнародних фондів;
  • спробувати сили у розробці «Start-up»;
  • стажуватися закордоном;
  • безкоштовно вивчати польську мову;
  • брати участь у семестровому навчанні за програмою «Erasmus+».

Особливостями спеціальності є її зорієнтованість на формування широкого спектру компетентностей, що дозволяють випускникам:

- заснувати та розвивати власний бізнес;

- працювати в сфері послуг;

- здійснювати операції на товарних біржах;

- керувати підрозділами у великих компаніях та організаціях різних напрямків діяльності;

- розробляти, обґрунтовувати та реалізовувати «startup», власні соціальні проекти чи інші бізнес-ідеї;

- керувати підприємствами, фірмами, установами у сферах виробництва, торгівлі, біржової діяльності та ін.;

- реалізовувати цифризацію економічних процесів на мікрорівні;

- опановувати засади соціальної відповідальності бізнесу, ділового спілкування та підприємницької етики.

Конкурентними перевагами спеціальності є широкі можливості для випускників не лише знайти гідне місце праці на підприємствах, установах та організаціях різних напрямків діяльності, а й започаткувати власний бізнес у сферах виробництва, торгівлі, консалтингових послуг, сервісного обслуговування, ресторанного господарства, нерухомості, логістики тощо.

Контакти: +38 050 377 91 20

+38 068 515 92 95

pt@wunu.edu.ua

Адреса: майдан Перемоги, 3, корпус № 3(кабінет 3101), м. Тернопіль, 460009.