» » Вітання з Днем Незалежності США!

Вітання з Днем Незалежності США!

Дата: 4-07-2022, 13:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні партнери!
Від імені багатотисячного колективу Західноукраїнського національного університету та від мене особисто прийміть сердечні вітання з Днем незалежності Сполучених Штатів Америки!
Ваша сила у національній єдності та незламності духу, а копітка праця американського народу стала запорукою поступу демократичної держави.
Український народ щиро вдячний за всебічну підтримку та неоціненний внесок у перемогу України у війні.
Переконані, що наші партнерські, дружні відносини будуть всебічно розвиватися на основі взаємної поваги та довіри, а освітній, науковий та культурний діалог між Україною та Сполученими Штатами Америки сприятиме динамічному розвитку наших країн. Бажаємо Вам миру, процвітання та вагомих звершень на благо своєї держави!

Ректор                                                       Андрій КРИСОВАТИЙ