Літня школа «Лідер права - 2022»

Дата: 1-07-2022, 14:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Юридичний факультет Західноукраїнського національного університету упродовж років організовує літню школу «Лідер права -2022». Це чудова нагода для амбітних старшокласників покращити свої знання з права, міжнародного права та правоохоронної діяльності.

Протягом 4 днів молодь спілкувалася із фахівцями-міжнародниками, юристами-практиками, професорами, студентством, були учасниками тренінгів, майстер-класів, воркшопів, інтерактивних занять, формували зміст доповідей щодо надання членства ЄС Україні, дебатували про приєднання України до НАТО та про ратифікацію Стамбульської конвенції, вивчали дипломатичний протокол й етикет.

Історію творять сильні, рішучі особистості, і сьогодні ви будуєте майбутнє України. Сподіваємося, що час проведений у літній школі «Лідер права – 2022» був для вас корисним і пізнавальним, а всі напрацювання будуть втілені у життя!