» » Відбудеться відкриття ІІІ Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way»

Відбудеться відкриття ІІІ Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way»

Дата: 1-07-2022, 11:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третя Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way» стартує 4 липня 2022 року на базі навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету. Співорганізаторами є Нідерландська бізнес-академія та Батумський державний університет імені Шота Руставелі.

Під час роботи школи заплановано лекції, семінари, інтерактивний формат «Жива бібліотека», майстер-класи, воркшопи, тренінг-симуляції, проблемно-ситуаційний та історичний аналіз, розбір кейсів практичного досвіду експертів з України, Грузії, Нідерландів, Іспанії, Латвії, США.

У фокусі програми:

- 23 харизматичні спікери;

- майже 70 зареєстрованих учасників з різних країн;

- тиждень незабутнього досвіду та цікавого спілкування;

- розіграш сертифіката на безкоштовний курс «Mediation. Basic course» від ректора Нідерландської бізнес-академії професора Яна ван Звітена;

- інтерактивні інструменти та нові підходи у сфері медіації та мистецтва ведення перемовин;

- знайомство з культурою й традиціями України, Нідерландів та Грузії. Визначення національних особливостей встановлення комунікативного контакту із представниками цих країн;

- презентація міжнародної магістерської програми двох дипломів «Психологія перемовин та медіації», що реалізується на базі Західноукраїнського університету спільно з Нідерландською Бізнес Академією;

- сертифікати для усіх учасників про міжнародне стажування;

- професійний нетворкінг та багато позитивних вражень.

Обирайте свій шлях професійного росту й особистісного розвитку разом з нами!