» » Обирай освітню програму "Маркетинг"

Обирай освітню програму "Маркетинг"

Дата: 29-06-2022, 14:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Факультет економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує на навчання за освітньою програмою "Маркетинг".

Ти вивчатимеш SММ - маркетинг у соціальних мережах, рекламу у соцмережах, SEO - пошукову оптимізацію сайту, налаштування контекстної реклами Google Ads та e-mail-розсилок, нейромаркетинг, брендинг, обробку фото та відео, дизайн.

У ході навчання ми використовуємо нейрообладнання: EEG, Eye tracker, графічний планшет, фотобокс, цифрову та панорамну камеру, стабілізатор, штативи, набори блогера, фотозони 2*4 м, професійний диктофон та ін.

Наші студенти вже на 3 курсі працюють SEO-спеціалістами, SMM-менеджерами, контент-менеджерами, інтернет-маркетологами.

За програмою Еразмус+ щороку юнаки та дівчата мають змогу поїхати на семестрове навчання до університетів Європи з отриманням стипендії.

Також у нас діє Клуб маркетологів, де запрошені фахівці й успішні підприємці розповідають деталі про свою діяльність, організовують екскурсії, конференції та семінари по Україні.

Західноукраїнський національний університет забезпечує проживання у гуртожитках студмістечка.

Обирай навчання у класичному університеті Тернополя!