Підготовка фахівців

Дата: 22-06-2022, 12:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професійна орієнтація випускників сучасного закладу вищої освіти – Західноукраїнського національного університету, що навчаються на освітніх програмах «Транспортні технології і логістика» та «Автомобільний транспорт» спрямована на цілі державної транспортної політики в умовах ринкової економіки з дотриманням принципів і стандартів Європейського Союзу. Підготовка фахівця вимагає системного підходу для того, щоб він міг успішно, гнучко і динамічно реагувати на швидкі зміни в країні та сучасні вимоги до управління і організації у галузі транспорту і логістики в заданих умовах. Студенти можуть працювати на всіх рівнях управління транспортних підприємств, у сервісних центрах, лізингових компаніях, а також в органах державного управління стратегічних сфер держави з метою забезпечення функціонування національної економіки в особливий період.

Лідер з перевезень наливних вантажів в Україні – ТОВ "МВ СТЕЛЛАР" співпрацює з класичним університетом Тернополя у реалізації концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, що передбачає просторове і часове поєднання за принципом навчайся у ЗУНУ та стажуйся на підприємстві. Наші освітні програми мають чітку орієнтацію на вимоги роботодавців.