ЗУНУ в рейтингу!

Дата: 22-06-2022, 12:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Західноукраїнський національний університет впевнено та цілеспрямовано інтегрується у європейське майбутнє. Загальне визнання та неодноразова участь у міжнародних рейтингах - результат наполегливої праці науковців університету. У час війни це особливо важливо, адже займаючи стійкі позиції в освітній сфері у світі, ми можемо привертати увагу світової спільноти до трагічних подій в Україні.

У щорічному рейтингу QS University Rankings: Eastern Europe and Central Asia (QS University Rankings: EECA), за результатами регіональної версії, Західноукраїнський національний університет посідає 15 місце.
Також класичний університет Тернополя включено до рейтингу Times Higher Education Impact Rankings 2022. ЗУНУ, разом із кількома іншими закладами вищої освіти України, займає 3 місце у національній версії цього рейтингу. А у генеральній версії Times Higher Education Західноукраїнський національний університет отримав статус репортера.