» » День відкритих дверей навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина!

Дата: 10-06-2022, 10:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У вівторок, 14 червня о 12:00 год відбудеться День відкритих дверей навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

Не можеш зробити вибір й маєш сумніви, яку спеціальність обрати? Не проблема, адже наш формат #OpenDOOR дає можливість для живого спілкування про твоє майбутнє.

Ти дізнаєшся більше про переваги здобуття освіти у навчально-науковому інституті міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ЗУНУ, зможеш отримати індивідуальну консультацію та запитати про все, що тебе цікавить. Скористайтеся змогою обговорити перспективи і переваги навчання, щоб ухвалити остаточне, обдумане й впевнене рішення!

Стань на крок ближче до реалізації своєї мрії. Приєднуйся до мультикультурної спільноти міжнародників.

Зустріч відбудеться у змішаній формі:  онлайн, Zoom ID: 89349509589 (код доступу: 090817), офлайн: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (2 поверх корпусу №1).