» » Студенти із Харкова проходять стажування на базі ННІК ЗУНУ

Студенти із Харкова проходять стажування на базі ННІК ЗУНУ

Дата: 9-06-2022, 11:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Разом із волонтерськими ініціативами, повністю відновленою навчально-науковою діяльністю, Західноукраїнський національний університет має можливість запрошувати здобувачів вищої освіти України, які перервали навчання через бойові дії,  продовжити його у дистанційному режимі.

Тож, студенти Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого проходять стажування разом із молоддю класичного університету Тернополя на базі навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ. Адже однією із функцій ННІК є підвищення рівня готовності українських та зарубіжних студентів до майбутньої професії шляхом залучення їх до різноманітних тренінгів, дискусійних платформ й навчальної практики, щоб вдосконалювати фахові компетенції.

Студенти 1-го курсу магістратури спеціальності «Міжнародне право» НЮУ Анастасія Мартиневич, Ельчін Ісламов, Данило Поляков та Єлизавета Голованік, а також студенти 2-го курсу ЗУНУ спеціальності «Право» Анастасія Андрощук, Анастасія Музика, Ангеліна Мартинюк і Каміла Піменова візьмуть участь у процедурі документування воєнних злочинів задля подальшого використання матеріалів у міжнародних судових інстанціях.

Стажування буде проходити дистанційно у партнерській організації ГО «Українська правова консультативна група, м. Київ (Ukrainian Legal Advisory Group)».  Керівник студентів від ЗУНУ- д.ю.н., професорка, завідувачка кафедри цивільного права та процесу Ірина Лукасевич-Крутник.

Тримаймося разом!