» » День відкритих дверей у ФКЕПІТ ЗУНУ

День відкритих дверей у ФКЕПІТ ЗУНУ

Дата: 6-06-2022, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно майбутні вступники завітали до ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» на День відкритих дверей.

Вибір професії – справа непроста. Аби обрати правильний кар’єрний шлях та бути суспільно корисним, потрібно добре розуміти, які можливості може дати майбутня спеціальність. Тому, майбутні вступники мали змогу ознайомитися із особливостями вступної компанії та помандрували навчальними аудиторіями і лабораторіями коледжу. У ході зустрічі юнаків та дівчат  зацікавила інформація про спектр спеціальностей, культурно-масову роботу у коледжі та сучасну матеріально-технічну базу.

Обираючи навчання у Фаховому коледжі економіки, права та інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету, вступники роблять правильний вибір і впевнений крок у майбутнє. До того ж після отримання диплому коледжу є можливість продовжити навчання в одному з найкращих закладів вищої освіти України – Західноукраїнському національному університеті.