» » Відбувся День відкритих дверей ФЕУ

Відбувся День відкритих дверей ФЕУ

Дата: 6-06-2022, 09:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Факультет економіки та управління Західноукраїнського національного університету нещодавно зустрічав абітурієнтів.

Декан факультету Віктор Островерхов привітав усіх присутніх, учнів та їх батьків, а також тих, хто підключився до зустрічі онлайн. Віктор Михайлович розповів про специфіку й умови навчання на факультеті, проживання студентів, організацію дозвілля, можливості самореалізації.

Відповідальний секретар приймальної комісії Антон Шевчук ознайомив присутніх із правилами вступу до класичного університету Тернополя.

Колектив кафедри економіки та економічної теорії ФЕУ долучився до проведення заходу, у межах якого молодь отримала інформацію щодо можливостей навчання за освітніми програмами:

«Економіка та управління бізнесом», «Економіка та управління підприємством», «Аналітична економіка».