День Європи

Дата: 24-05-2022, 10:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Україна відзначила День Європи. Для українців - це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія, культура, а в теперішній час і спільний невимовний біль українського народу та всієї європейської спільноти.

Для студентів та всіх охочих працівники відділу гуманітарної освіти та виховання ЗУНУ провели інста-квіз, присвячений Дню Європи. Понад 100 учасників відповідали на запитання з історії ЄС, відгадували загадки на кулінарну, футбольну, музичну тематику щодо країн-членів ЄС. А у фіналі гри мали нагоду ще раз пригадати, хто переміг у пісенному конкурсі «Євробачення - 2022». Ми також приєднуємось до привітань “Kalush orchestra” і віримо, що головна перемога буде зовсім скоро!

Переможцями інста-квізу стали студентки Західноукраїнського національного університету:
І місце - Книш Анна, студентка 2 курсу ФФО;
ІІ місце - Танавська Уляна, студентка 4 курсу СГФ;
ІІІ місце - Салук Олена, студентка 1 курсу СГФ.

Вітаємо переможців та дякуємо усім за участь та виявлену цікавість!