» » Літня школа соціального підприємництва

Літня школа соціального підприємництва

Дата: 24-05-2022, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Факультет економіки та управління Західноукраїнського національного університету спільно з Українською соціальною академією запрошує взяти участь у Літній школі соціального підприємництва 6-11 червня 2022 р.

Захід безкоштовний та охоплюватиме ініціаторів створення соціальних підприємств, метою діяльності яких є вирішення соціальних проблем, спричинених війною: створення робочих місць для внутрішньо-переміщених осіб, менеджерів діючих соціальних підприємств, які прагнуть диверсифікувати власну діяльність задля задоволення суспільних запитів. Соціальне підприємництво сьогодні є особливо важливим для підтримки й відбудови української економіки та є ефективним способом створити нові робочі місця для внутрішньо переміщених осіб, допомогти вразливим групам суспільства, або ж змінити вектор діяльності власного бізнесу та почати заробляти з користю та думкою про інших. Впродовж тижневого навчання учасники здійснюватимуть комплексне  формування ідеї соціального підприємництва, за результатами якого  найкращі проєкти зможуть взяти участь у фінальному пітчингу проектів соціального підприємництва у м. Київ та залучити кошти для їх реалізації.