» » II Міжнародна науково-практична конференція «Соціальні, економіко-правові та фінансові виклики в умовах глобальних трансформацій»

Дата: 23-05-2022, 11:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри міжнародних відносин та дипломатії Західноукраїнського національного університету запрошує до участі  у II Міжнародній науково-практичній конференції «Соціальні, економіко-правові та фінансові виклики в умовах глобальних трансформацій», що відбудеться 30 травня 2022 р.

Напрями роботи конференції

1. Глобальні трансформації у міждисциплінарному дискурсі: теоретичні концепти, історична ретроспектива, сценарії та моделі.
  2. Крихкість світової системи безпеки і світовий порядок у ХХІ столітті: зміна геополітичного балансу сил, нове лідерство і нова дипломатія.
  3. Трансформації на «геоекономічній шахівниці»: національні інтереси і стратегії економічного розвитку в умовах глобальної нестабільності.
  4. Цифрова трансформація суспільства і нові комунікаційні технології.
  5. Дорожня карта сталого розвитку: глобальний і національний виміри.
  6. Україна в умовах військової агресії: соціальні, економіко-правові та фінансові виклики.
  7. Спеціальна тема: «Охорона здоров’я в умовах глобалізаційних змін».

Робочі мови конференції – українська, англійська, словацька, польська.

Форма участі – дистанційна.

Завантажити Переглянути онлайн